Siz İsteyin, Biz Ulaştıralım!

Gıda

Franchising

Türkçe karşılığı “imtiyaz” olan franchise, markanın ya da sistemin imtiyaz hakkı sahibinin önceden belirlenen şartlar, koşul ve sınırlar dahilinde işin yönetim ve organizasyonuna destek ve bilgi sağlayarak, bağımsız yatırımcılara marka ismini ve sistemi kullandırmasına dayanan bir iş modelidir.

Franchising iş modeli temel olarak üç ayrı grupta incelenir. Bunlar: Ürün ve Marka Franchising, Master Franchising ve İşletme Sistemi Franchising olarak sıralanabilir. TAB Food Investments (TFI) franchisee adayları için işletme sistemi franchising fırsatları sunmaktadır.

İşletme Sistemi Franchising iş modelinde franchisor ve franchisee arasındaki ilişki yalnızca hizmet, ürün ve marka kullanım hakkı ile sınırlı değildir; işletme sistemi içerisindeki planlama, eğitim, kalite kontrol ve pazarlama stratejileri gibi destek faaliyetler de ilişkinin organik unsurlarıdır.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO

Gıda Katkı Maddesi

Gıda katkı maddeleri genel anlamda; tek başına gıda olmayan ancak gıdalara üretim, işleme depolama veya ambalajlama gibi aşamalarda katılan madde veya madde karışımları olarak ifade edilmektedir.

İGT Dış Tic A.Ş, olarak ulusal ve uluslararası alan da sektörün ihtiyaçlarına yönelik renklendiriciler, korucular, kıvam arttırıcılar vs gibi gıda katkı maddelerinin ticaretini yapmaktadır.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO