Siz İsteyin, Biz Ulaştıralım!

Rafineri

Petrokimya

Petrokimya sektörü, petrol ve gazın işlenmesiyle üretilen kimyasal maddelerin üretimiyle ilgilidir. Bu sektörde, iç platformlar, üretim, ar-ge, pazarlama, satış ve lojistik gibi fonksiyonları yürütmek için kullanılan teknolojik sistemlerdir.

Genel olarak , petrolden çeşitli organik kimyasal ürünler elde etmek için uygulanan sanayi yöntemidir. Türkiye’de petrokimyanın hızlı gelişimi 1965 yılında kurulan ilk petrol kimya sanayisiyle mümkün olmuştur. Türkiye’deki kimyasal ürünlerin %25’nde petrokimyanın payı büyüktür. Petrokimyayı vazgeçilmez yapan husus ; ucuz maliyet ve kullanım alanı genişliğidir.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO

Petrol ve Gaz

Günümüzde her türlü sanayinin ve üretim dalının en önemli girdisi enerjidir. Üretimin devamlılığını sağlayarak sürdürülebilir bir büyümenin gerçekleşmesi için enerjide arz güvenliği kritik bir öneme sahiptir.

İşletmelerin rekabet gücünü arttırmak; kaliteli enerjinin uygun fiyatla ve verimli kullanılması ile mümkün olacaktır. Bu çerçevede; işletmenizin enerji maliyetini düşürerek rekabet gücünüzü arttırmak ve enerjinin verimli kullanımını sağlayacak alternatif çözümler üreterek elde edeceğiniz kazançlar ile istihdamınıza katkıda bulunmak için çalışıyoruz.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO