Siz İsteyin, Biz Ulaştıralım!

Lojistik ve Depolama

Karayolu Taşımacılığı

Firmamız; uluslararası lojistik alanında 50 adet 13.60 m. Maxima, Mega ve Jumbo Tenteli yarı römork tipi araçlarla ayrıca mesleğinde son derece deneyimli personel kadrosuyla İhracat - İthalat ve Parsiyel – Komple – Transit taşımalarında müşterilerine hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Mobil İzleme Sisteminin Şirketimize Kazandırdıkları;
- Operasyonel süreçlerde hızlanma
- Müşteri memnuniyeti personel üzerinde merkezi denetim, performans değerlendirme
- Hataların anında tespiti ve kontrolü
- Araçların daha verimli şekilde kullanılması
- Araç güzergahlarının etkin bir şekilde takip edilmesi ve planlanması
- Yakıt / personel giderlerinde tasarruf sağlanması, araçların amaç dışı kullanılmasını engellenmesi
- Araçlarda oluşabilecek olağan dışı durumları anında kontrol merkezine bilgi akışının sağlanması
- Araçların hızı, adresi, kilometresi, duraklama yaptığı yerlerin ve süresinin kontrolü yapılması
- Araçların operasyon merkezinden doğru olarak yönlendirilmesi ve vakit kaybı önlenmesi
- Araçtan merkeze sürekli bilgi geldiğini bilen sürücüler, araçları çok daha dikkatli kullanmaktadır. Bu da kaza riskinin azalması anlamına gelmektedir.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO

Havayolu Taşımacılığı

FOB / CF ithalat / ihracat yüklerinizde, en güvenilir servis ve uygun fiyatlarla zamanında, doğru bilgi akışı ile Atatürk Hava Limanında gümrükleme ve iç gümrüklere teminatlı taşıma ile aktarma destekli ;

- Limandan limana hava yolu taşıma,
- Limandan kapıya hava yolu taşıma,
- Limandan genel antrepoya hava yolu taşıma,
- Kapıdan kapıya hava yolu taşıma,
- Kapıdan limana hava yolu taşıma
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO

Denizyolu Taşımacılığı

İthalat taşımalarında Uzakdoğu (Hong Kong, Çin Ana Kara, Tayvan, Tayland, Endonezya, Malezya, Filipinler, Vietnam, Myanmar), Avustralya, Arap Körfezi, Hint Yarımadası, Avrupa, İskandinavya, Kuzey ve Güney Amerika, Batı Akdeniz (İspanya, İtalya, Güney Fransa) 'den komple ve parsiyel konteyner taşımacılığı İhracat yükleri için Kuzey Amerika, Kanada, Belçika, Hollanda, Singapur, İspanya, İsrail ve Mısır' a direk, diğer belli başlı dünya limanlarına Barcelona, Singapur ve Antwerp aktarmalı parsiyel ve komple konteyner taşımacılığı. Avrupa, Kuzey Amerika ve İtalya' dan konvansiyonel (açık yük) taşımacılığı.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO

Antrepo

Kurulduğundan bu yana tecrübesiyle müşterilerine hizmet vermekte olan İGDAŞ A.Ş. yaptığı yatırımlarla ve hizmet kalitesiyle kısa zamanda lojistik sektöründe yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir.

Deneyimli ve uzman kadrosu ile beraber müşteri memnuniyetini sürekli tutan İGDAŞ A.Ş., müşterilerine hızlı, güvenilir ve rahat bir operasyon süreci yaşatmaktadır. İş süreçlerinde güvenliği ve hızı ön planda tutmaktadır. Sektördeki önde gelen firmalarla çalışan İGDAŞ A.Ş.; müşterilerinin lojistik süreçlerinde ayırdıkları zamanı minimuma indirmektedir. Bunun içinde sektörel gelişmelere paralel olarak kendini yenilemektedir.

Müşterilerine hem gümrüklü depo hizmeti verirken hem de gümrükleme sonrası serbest depolama konusunda da çözüm sağlamaktadır. Bu şekilde firmaların gümrüklü depo ve serbest depo hizmetlerini aynı çatı altında almasını sağlayarak zaman, maliyet ve işgücünü minimuma indirmektedir.

Müşterilerimiz için sürekli, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan iş ortaklığı ortamının, başarımızın kalıcı olmasını sağlayacak olan temel faktör olduğunun bilinci ile faaliyetlerimizi sürdürmektedir.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO