Siz İsteyin, Biz Ulaştıralım!

Metal

Demir ve Çelik

Firmamız 15 yıllık tecrübesi, en uygun fiyat ve hızlı teslimat güvencesi ile sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Satış öncesi ve sonrasında müşterisini daima memnun etmeyi vizyon edinmiş ve alanında uzmanlaşmış genç ve dinamik kadrosu ile yurt içi ve yurt dışı geneline demir çelik ürünleri ve maden hammaddelerini tedarik etmekte ve aynı zamanda mühendislik hizmeti sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün ilkesini ön planda tutan firma personeli tüm çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir.

Çelik, demir elementi ile genellikle %0,02 ila %2,1 oranlarında değişen karbon miktarının bileşiminden meydana gelen bir alaşımdır. Çelik alaşımındaki karbon miktarları çeliğin sınıflandırılmasında etkin rol oynar.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO

Alüminyum

Satış öncesi ve sonrasında müşterisini daima memnun etmeyi vizyon edinmiş ve alanında uzmanlaşmış genç ve dinamik kadrosu ile yurt içi ve yurt dışı geneline alüminyum hammaddelerini tedarik etmekte ve aynı zamanda mühendislik hizmeti sunmaktadır.

"Ömür boyu estetik" sloganı ile ticaret hayatına başlayan İGDAŞ A.Ş., müşteri talepleri üzerine yatırımlarını arttırarak, yeni teknolojileri kullanarak ülkemizin inşaat sektörüne büyük katkılar yapmış ve sektöründe öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Alüminyum, hafif, yüksek dayanımlı, kolay şekillendirilebilen, korozyon dayanımı ve dekoratif görünüm için yüzey işlemleri uygulanabilen bir metaldir. Alüminyum, içerdiği çeşitli özelliklerin optimum kombinasyonu nedeniyle modern endüstride en çok kullanılan metallerden biridir.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO

Bakır

Günümüzde teknolojik alt yapı yatırımları da yaparak büyümeye devam eden İGDAŞ A.Ş.; İstihdama katkı sağlayabiliyor olmanın ve sektörün öncü firmalarından birisi olmanın bilinci ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Bakır alaşımları piyasadaki metallerin ana gruplarından biridir. Mükemmel elekriksel ve ısıl iletimi, korozyon dayanımı ve imalat kolaylığı nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

Bakır alaşımları, mıknatıslanmayan özelliktedir ve pirinç - lehim işlemlerine kolaylıkla katılabilirler, ayrıca çoğu bakır sınıfı gaz, ark ve direnç metodu ile kaynak edilebilir.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO