Siz İsteyin, Biz Ulaştıralım!

İlaç

İlaç

Türk ilaç sanayisinde lider ve uluslararası bir marka olmak için; yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle, cesur ve öncü girişimlerimizle, dokunduğumuz hayatlarımı ve dünyayı iyileştirmek için tutkuyla çalışmaktayız.

Tüm faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütmek, kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO

Gıda Takviyeleri

Ticari faaliyetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışa sahip bakış açımızla, tedarikçileri ile hızlı çözümler üreterek beklentilere yerinde ve doğru çözümler sunmaktayız. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek; sahip olduğumuz misyon ve vizyona uygun şekilde uygulamalarımıza yansıtmaktayız.

Firmamız Türkiye’de yerel markaların distribütörlüklerini bünyesine alarak satış dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde yapma yolunda hızla ilerlemektedir. Türkiye’de toptan, perakende ve ev dışı tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini sağlamakta; bu kapsamda otel, kafe, restaurant, okul kantinleri, hastaneler gibi önemli noktalara hizmet verecek tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO

Medikal

Öncellikle hizmet verdiğimiz alanlarda müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, yüksek kaliteli tıbbi sarf malzemeleri, hasta bakım ürünleri ve medikal ürünlerin satışını, teknik ve klinik hizmetlerini yürütmektedir.
İGT Dış Ticaret A.Ş.
UZMAN KADRO